phillies blunt nasıl

Türkiye’nin her yerine, her bölgesine tütün ve yan ürünlerini 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz. Bulunduğumuz özel bölgelere kapıya kadar servis yapıyoruz. Bunun dışında kalan tüm il, ilçe, beldelere kadar kargo ile gönderim sağlayabiliyoruz. Ödemelerinizi banka havalesi ya da dilerseniz kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

 

14:00’ya kadar verdiğiniz siparişleri kargo ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Lütfen whatsapp üzerinden ya da telefonla arayarak bilgi alınız. Kargolarımız 600km mesafeye kadar 24 saatte teslim edilir.

 

İthal paket tütün çeşitleri, Puro, Pipo, Tütün çantası-çıkını, (Old Holborn Sarı, Drum, George Karelias, Pueblo, Golden Virginia, Mac Baren, Captain Black, Amber Leaf Virginia), Pipo tütünü çeşitleri, OCB slim filtre, OCB sigara kağıdı, Gizeh sigara kağıdı ve tüm tütün malzemelerini temin edebilirsiniz.
PHILLIES BLUNT PURO ÇEŞİTLERİNE SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. DİLERSENİZ PAKET ŞEKLİNDE YA DA KARTON (BOX) OLARAK SATIN ALABİLİRSİNİZ.
 

 

 
Piponuz için temizleme ürünleri, filtre, kaşık, iğne, kılıf, el yapımı pipo ve daha birçok pipo ürününü temin edebilirsiniz.
Puro çeşitleri ve aksesuarları için yine bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
İLETİŞİM ve SİPARİŞ 

Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. 14:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo yapılır. 600km’ye kadar 24 saat içerisinde elinizde olur.

WHATSAPP ve TELEFON SİPARİŞ, DESTEK HATTI
0552 426 36 60 (WP) | 0552 352 11 62 (TEL)
Tüm ürünlerimiz orjinal paketlerindedir ve ilk defa siz açarsınız. Kesinlikle farklı ülkelerdeki dolumlar değil, kendi ülkelerinden ithal edilmiş, orjinal ambalajlı ürünlerdir.